Meninis Lyginimas

Stiklo įdaužų remontas

Stiklo įdaužos remontas – greičiausias ir pigiausias būdas grąžinti stiklo būklė kokia buvo prieš apgadinimą. Apsaugokite nuo tolimesnio skylimo.

Kodėl verta?

PIGIAU

Žymiai pigiau negu stiklo keitimas.

GREIČIAU

Mūsų ML Auto profesionalai suremontuos įdaužą per ~ 30 min.

IŠSAUGOMAS STIKLO ORIGINALUMAS

Šis įdaužų remontas leidžia išsaugoti originalų stiklų įmontavimą.

GERESNIS VAIZDAS

Stiklo įdauža nebetrukdys vaizdui.

APSAUGA NUO TOLIMESNIO SKILIMO

Suremontavus įdaužą smarkiai sumažina tikimybę, kad stiklas suskils pasikeitus temperatūrai ar įvažiavus į duobę.

MŪSŲ DARBAI

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Įdaužos turi skirtingas rūšis ir skilimo sunkumus, tad tik pagal jas galime pasakyti ar įmanoma sutvarkyti taip, kad nesimatytų pažeidimo visiškai ar visgi liktų nežymiai matomas, tačiau tai eksploatacijai rizikos nebekeltų. Stiklą galima sutvarkyti jeigu stiklo pažeidimas yra mažesnio skersmens nei 2,5 cm (2€ monetos dydžio).

Automobilių stiklo įdaužos remontas užtrunka apie 30 min., tačiau esant porai ar daugiau įdaužų – remonto laikas šiek tiek pailgėja. Tikslų darbų atlikimo laiką pasakysime apžiūrėję automobilio stiklą.

Automobilio stiklą veikia daug veiksnių, tarkim nuo staigių temperatūrų skirtumų šiltuoju ir šaltuoju metų laiku, tiek vasarą, tiek žiemą automobilio priekinis arba galinis stiklas gali įskilti visiškai netikėtai, taip pat įdaužos gali atsirasti ir nuo korozijos. Rūdys vietas aplink priekinį ar galinį stiklą dažniausiai pasitaiko senuose, daužtuose ar skendusiuose automobiliuose. Korozija ima „kelti“ stiklą, jis pradeda trintis ir galiausiai įtrūksta savaime. Dažniausiai įdaužos atsiranda dėl akmenų iš po kitų automobilių ratų. Kai kurias įdaužas galima sutvarkyti, tačiau pasitaiko momentų, kuomet stiklą būtina keisti. Verta paminėti, kad žiemą, naudojami metaliniai ledo gremžtukai, raižydami stiklą sukelia nematomus mikro įtrūkimus, kurie iššaukia stiklo skilimą. Be abejonės, važiavimas duobėtų keliu gali sukelti tą pačią bėdą.

Stiklo negalime sutvarkyti jeigu stiklo pažeidimas yra didesnio skersmens nei 2,5 cm (2€ monetos dydžio). Ar stiklas jau skilęs.