fbpx
MLAUTO Logo

Vilnius: +37061000002

Kaunas: +37067968924

Meninis Lyginimas

DRAUDIMINIŲ ĮVYKIŲ ADMINISTRAVIMAS

Nutiko autoįvykis? Atsipalaiduokite ir nusiraminkite! ML Auto automobilių estetikos centre vykdome draudiminių įvykių administravimą ir visapusišką padarytų nuostolių nustatymą, jų šalinimą, bei suderinsime kompensavimą su visomis draudimo bendrovėmis. Patikėkite savo automobilio draudiminio įvykio remontą mums.

Kodėl verta?

JOKIO STRESO

Administruojame draudiminį įvykį, nustatome nuostolius, pašaliname juos. Jums nieko daryti nereikės!

VISA REIKALINGA PAGALBA

Teikiame visas draudiminių žalų administravimo paslaugas.

VISKAS IŠ VIENŲ RANKŲ

Sutvarkysime visus draudiminius rūpesčius ir suremontuosime automobilį.

AUKŠTA PASLAUGŲ KOKYBĖ

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, techniką. Mūsų centre dirba patyrę automobilių priežiūros profesionalai.

DRAUDIMINIO ĮVYKIO REMONTO EIGA

1. Pranešimas apie įvykį

1. Pranešimas apie įvykį

Draudimo bendrovei praneškite apie įvykį internetu ar telefonu, ir jums bus suteiktas žalos bylos numeris. Jeigu jūsų automobilis tęsti kelionės nebegali, draudimo įmonę informuokite, jog atvyktų apžiūrėti į vietą. Arba susisiekite su mumis ir pasirūpinsime automobilio transportavimu iki mūsų.
2. Apžiūrime

2. Apžiūrime

Kai gausite žalos numerį, atvykite pas mus su savo nukentėjusiu automobiliu. Turėkite šiuos dokumentus arba jų kopijas: automobilio registracijos pažymėjimą, TA, vairavusio asmens vairuotojo pažymėjimą, eismo įvykio deklaraciją ar policijos pažymą (jei yra). Savo ruožtu mes atliksime automobilio sugadinimų apžiūrą, padarysime nuotraukas ir dokumentų kopijas.
3. Remontuojame

3. Remontuojame

Nustatome žalos dydį pagal realiai turėtas remonto išlaidas, kurios būtinos siekiant atkurti sugadintą turtą ir (ar) dalių rinkos vertę iki eismo įvykio. Įprastai draudimo bendrovė remiasi mūsų sudaryta remonto sąmata ir sumoka už remontą visas faktiškai patirtas išlaidas, įskaitant ir PVM.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Dirbame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis, todėl nesvarbu, kurioje bendrovėje esate apsidraudę.

Įvertiname žalą ir remonto darbų sąmatą pateikiame draudimo bendrovei bei patys su ja sutariame dėl žalos atlyginimo. Jokių rūpesčių jums!

Nors vis dar yra vairuotojų, kurie mėgina pigiai susitvarkyti automobilį „garažiuke“ pas pažįstamą, mes labai nerekomenduojame to daryti dėl keletos priežasčių:

  • Kėbulo remontas yra itin kompleksiškas, todėl sudėtingas procesas. Tai metalinių bei plastikinių detalių remontas ir keitimas, paruošimas dažymui ir dažymas, kėbulo ir pakabos geometrijos atstatymas, aušinimo ir kondicionavimo sistemų remontas, žibintų reguliavimas ir t.t. Taigi, čia reikalinga profesionali remonto paslauga, kurią mes galime suteikti.
  • Gali nukentėti kokybė. ML Auto estetikos centre visus darbus atliks ilgametę, įvairiapusę patirtį bei profesionalią įrangą turintys specialistai, todėl taip sutaupysite laiko atžvilgiu – jums nereikės transportuoti automobilio į skirtingas remonto vietas.
Darbo laikas: I - V 8.00 - 18.00