fbpx
MLAUTO Logo

Vilnius: +37061000002

Kaunas: +37067968924

Meninis Lyginimas

Žibintų poliravimas – apsauga

Laikui bėgant automobilio žibintai pradeda gelsti, pasidaro matiniai ir ant jų atsiranda daug įbrėžimų. Žibintų poliravimas ir apsauga – labai svarbi procedūra, nes dideli žibintų defektai ne tik gadina bendrą automobilio vaizdą, tačiau ir kelia pavojų kelyje dėl prastesnio žibintų veikimo.

Kodėl verta?

SAUGIAU

Geresnis matomumas kelyje tamsiu paros metu - saugesnės kelionės.

ESTETINIS VAIZDAS

Automobilio bendras vaizdas pagerėja. Juk tai automobilio akys

PROFESIONALIAU

Jūsų automobilio žibintais pasirūpins ilgametę patirtį automobilių priežiūros srityje turintys specialistai.

ILGESNIS EFEKTAS

Dėl apsauginės dangos žibintai ilgiau išliks kaip nauji ir nepagels

AUKŠTOS KOKYBĖS PRIEMONĖS

Naudojame tik aukščiausios kokybės priemones, kurios nekenkia automobiliui ir darbus atliekančiam asmeniui.

APSAUGINĖS PLĖVELĖS NEPJAUSTOME ANT AUTOMOBILIO

Naudojame ploterį apsauginės plėvelės maketo paruošimui. Mums nereikia pjauti plėvelės ant automobilio kėbulo.

MŪSŲ DARBAI

DARBŲ EIGA: Bedažyminio remonto

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Dėl keletos priežasčių. Visų pirma, Matiniai, defektuoti žibintai darko bendrą automobilio vaizdą, jis atrodo pasenęs. Dar svarbesnė priežastis – tokie žibintai blogina matomumą, iškraipo šviesos spindulį, todėl kelyje tampa labai nesaugu. Žinoma, žibintus taip pat reikia poliruoti dėl techninės automobilių apžiūros reikalavimų. Poliravimas yra puiki žibinto keitimo alternatyva.

Nupoliravus žibintus yra atstatomas šviesos pralaidumas, pagerėja matomumas ir žibintai tampa gerokai estetiškesni, atrodo kaip nauji.

Apsaugines žibintų dangas dedame tam, kad jie ilgiau išliktų natūralios savo būklės. Jei saugoma apsaugine plėvele, tokiu būdu saugome nuo galimų pažeidimų (smulkių pabraižymų, akmenukų įdaužų, rūgštaus lietaus, paukščių išmatų, vabalų, saulės UV spinduliuotės, vandalizmo)

Priklausomai nuo pažeidimo žibintai gali būti atnaujinami naudojant šlifavimą ir poliravima, arba tik poliravimą. Pradžioje žibintai šlifuojami 3 žingsnių abrazyvu. Po šlifavimo atliekame 2-3 žingsnių poliravimą. Žibintus visada apsaugome Keramikine/Nano danga. Papildomai galime apsaugoti apsaugine plėvele. Šis apsaugos būdas ko gero patikimiausias.

Skaidri priekinių žibintų apsauginė plėvelė blokuoja mažiau 0,1% šviesos, kurią skleidžia jūsų žibintai. Niekada nematysite skirtumo savo transporto priemonės apšvietime.

Taip, kai kurie automobilių gamintojai dengia priekinius žibintus apsaugine danga. Bet jei žibintai jau pageltę, tai gamyklinės apsaugos tikrai nebėra. Visais atvejais net jei tai nauji žibintai, tai geriausia papildoma apsauga Jūsų žibintams.