fbpx
MLAUTO Logo

Vilnius: +37061000002

Kaunas: +37067968924

Meninis Lyginimas

Važiuoklės plovimas

Važiuoklės plovimo metu specialiomis priemonėmis bei patikima aukšto slėgio plovimo įranga yra kruopščiai nuplaunamas visas automobilio dugnas. Plovimo metu pašalinami druskos likučiai, dulkės, purvas, asfalto dangos likučiai bei eksploataciniai skysčiai. Automobilio važiuoklės plovimas yra efektyvi apsauga nuo kėbulo korozijos.

Kodėl verta?

ESTETINĖ IŠVAIZDA

Aukštesnių automobiliu važiuoklė derės su viso automobilio išvaizdą.

PAŽANGI ĮRANGA

Automobilių dugno plovimui pasitelkiame pažangias aukšto slėgio plovimo ir valymo technologijas.

AUKŠTOS KOKYBĖS PRIEMONĖS

Plovimo metu naudojame tik aukščiausios kokybės priemones, kurios nekenkia automobiliui ir darbus atliekančiam asmeniui.

ILGALAIKĖ APSAUGA

Padengiame antikorozine priemone

MŪSŲ DARBAI

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Žiemą automobilio dugnas pasidengia druskos likučiais, o vasarą – dulkėmis, purvu, asfalto dangos likučiais bei eksploataciniais skysčiais. Visas šis papildomas „bagažas“, su kuriuo kasdien keliaujate važinėdami savo automobiliu, lemia korozijos atsiradimą. 

Labai svarbu nuo korozijos apsaugoti kertinius automobilio konstrukcijos elementus – lonžeronus. Šie avarijų metu patiria didžiausią smūgį, todėl ypač svarbu, kad lonžeronai geros būklės, nepažeisti korozijos. Korozija gali paveikti ir stabdžių sistemos komponentus, išmetimo sistemą, duslintuvus ir kitas dalis, esančias automobilio dugne.

Plauti automobilio dugną rekomenduojama mažiausiai du kartus per metus. Geriausias laikas tai daryti – prieš žiemą ir pavasarį. Taip pat naudinga automobilio dugną nuplauti ruošiant jį techninei apžiūrai. Taip serviso specialistams bus lengviau nustatyti techninius gedimus.

Važiuoklė ir dugnas plaunamas specialiomis priemonėmis, kurios sugeba pašalinti įsisenėjusį purvą, kuris veikia važiuoklės dalis. Apsaugojus antikorozine danga naujai atsiradęs purvas neveiks mechaninių dalių.

Estetinis vaizdas prieš pardavimą.